تقویم مناسبتی اسفند

تقویم مناسبتی

ما در گروه همگام با دبستان ، مطابق با تقویم هر ماه ، مناسبت هایی که دانستن آنها برای دانش آموزان واجب است را به صورت کلیپ های کوتاه و مفید آماده کرده ایم . دانش آموزان ، اولیا ، مربیان پرورشی و حتی آموزگاران می توانند از این کلیپ ها استفاده کنند . ( تقویم مناسبتی اسفند ماه )

در تمامی این کلیپ ها سعی کردیم تا با زبانی شیوا و البته ساده و قابل فهم ارزشمندی آن روز و مناسبت را به دانش آموزان ، آموزش دهیم.

این کلیپ ها مناسب چه کسانی است ؟ 

تمام معاونین پرورشی ، آموزگاران و یا حتی اولیا و دانش آموزان می توانند  هر روز به سایت ما سر بزنند. و از ویدئو اون روز استفاده کنند.

این که ما تاریخ های مهم تقویم را بدانیم و با علت این نام گذاری ها آشنا باشیم ، به ما کمک می کند تا بهتر کشورمان ، وقایع مهم آن ، قهرمانان و مفاخر سرزمینمان را بشناسیم .  

برای تهیه این کلیپ ها زحمت بسیاری کشیده ایم و ساخت هر کدام زمان زیادی را از اعضای گروه گرفته است . انتشار کلیپ ها با ذکر منبع مجاز است.

چگونه کلیپ مناسبتی را دانلود کنیم ؟ 

بر روی نام ویدئو که به رنگ آبی در زیر آن قرار دارد بزنید . سپس می توانید آن را دانلود کنید . یا می توانید ویدئو را پخش کنید و از علامت دانلود کنار آن آستفاده کنید . 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید